top of page

JAK BUDE VYPADAT
Naše společná cesta světem nemovitostí 

Image by Dylan Gillis
Neformální setkání
podepsání smlouvy
Statistický výpočet
Útulný obývací pokoj
Fotoaparát na stativu
Vzestupná křivka
Rodinný dům
Podepsání smlouvy
Klíče na nové místo
01

První kontakt 

Osobně se poznáme na schůzce v kanceláři, u Vás, nebo u šálku kávy, kdekoliv v Praze. Zásadní roli pro obchodní spolupráce hrají vzájemné sympatie. Naší devizou je rychlý odhad vašich potřeb a přání plynoucí z dlouhodobých zkušeností. Vše zhodnotíme a posoudíme i z hlediska situace na realitním trhu.

Časová náročnost 3-4 hodiny

02

Kalkulace prodejní ceny

Zhotovíme pro Vás kalkulaci reálné ceny nemovitosti a odprezentujeme Vám ji. Představíme Vám možnosti a strategii prodeje (standartní prodej, aukce apod.)

Časová náročnost 2 hodiny

03

Strategie prodeje

Po dohodě s Vámi začneme připravovat podklady k prodejnímu procesu po stránce marketingové a právní.

Časová náročnost 3 hodiny

04

Uzavření smlouvy

Podpisem smlouvy chráníme Vás i Vaši nemovitost, naše smlouvy obsahují vzájemné podmínky za kterých můžeme nemovitost nabízet. Našeho času si vážíme a proto spolupracujeme téměř vždy výhradně. Chráníme tím i vynaložené prostředky, které jsou potřeba k prezentaci nemovitosti.

Časová náročnost 3-5 hodin

05

Doklady

Zajistíme všechny potřebné podklady pro prodej nemovitosti od listů vlastnictví, PENB štítky, zkontrolujeme stav nemovitosti po právní stránce a všechny zákonné náležitosti vedoucí k úspěšnému prodeji Vaší nemovitosti.

​Časová náročnost 3-5 hodin

06

Příprava nemovitosti I Homestaging

Prezentace nemovitosti je důležitým nástrojem k dosažení optimální prodejní ceny. Nemovitost připravíme k natáčení a focení profesionály. Doporučíme vám úpravy interiéru. Jsme schopni zajistit výmalbu, doplnit interiér naším nábytkem a dekoracemi, které nemovitost učiní více atraktivní pro budoucího kupujícího.

Časová náročnost 3-8 hodin

07

Focení I Natáčení - videoprohlídka

Zajišťujeme focení vlastní digitální zrcadlovkou značky Canon, dále využíváme služby profesionálních fotografů a kameramanů. Jsme schopni zajistit natáčení dronem.

Časová náročnost 10-20 hodin

08

Prezentace nemovitosti na webových serverech

Příprava textu pro inzertní portály, finalizace fotografií, videoprohlídek, virtuálních prohlídek.

Při prezentaci používáme vizualizace a virtuální prohlídky zhotovené profesionály v tomto oboru včetně 2D, nebo 3D plánků.

Časová náročnost 3-5 hodin

09

Kampaně

Nemovitost zveřejníme na největších realitních portálech. Originálním přístupem v placených kampaních na sociálních sítích zvyšujeme sledovanost inzerované nemovitosti a cílíme na adekvátního koncového klienta.

Časová náročnost 10-30 hodin

10

Prohlídky nemovitosti

Pečlivě vybíráme a selektujeme z vyhledaných zájemců o koupi, abychom šetřili váš čas. Na prohlídky se vždy profesionálně připravujeme a nemovitost odprezentujeme dle reálného stavu včetně jejích výhod či případných nedostatků.

Časová náročnost 5-30 hodin

11

Zpětná vazba

Po prohlídce nemovitosti, předáváme zpětně informace prodávající straně a řešíme jednání o ceně a případné další možnosti k úspěšnému dokončení prodeje vaší nemovitosti.

Časová náročnost 3-5 hodin

12

Prodejní servis

Zajišťujeme veškeré podklady pro spolupracující AK k přípravě smluv pro převod nemovitosti na katastru nemovitostí, družstvu. Smlouvy jsou vypracovány vždy individuálně ke každému případu zkušeným odborníkem na realitní právo. Zařídíme za vás jednání s katastrálním úřadem včetně podání smluv a potřebných dokumentů.

Časová náročnost 8-10 hodin

13

Předání nemovitosti

Zajistíme vypracování předávacího protokolu, pomůžeme vám vyřešit převod energií a dalších médií na nového majitele nemovitosti. Jednáme s SVJ a s firmou odpovědnou za správu domu o převodu evidence na nového majitele a vypracování evidenčního listu.

Časová náročnost 2-3 hodiny

14

Daňové poradenství

Na řešení daňových povinností spolupracujeme s daňovou poradkyní č. 2649 paní Alenou Kříž Kuchtovou.

bottom of page