top of page

Vyzkoušejte si nás, pokud chcete zjistit jak pracujeme, zde najdete základní informace o naší společné cestě světem realit. Řešíte aktuálně prodej, pronájem nemovitosti? Potřebujete poradit neváhejte nás kontaktovat. 

Předprodejní servis

Prezentace nemovitosti je důležitým nástrojem k dosažení optimální prodejní ceny. Nemovitost připravíme k natáčení a focení profesionály. Doporučíme vám úpravy interiéru. Jsme schopni zajistit výmalbu, doplňky a dekorace, popřípadě nábytek, které nemovitost učiní více atraktivní pro budoucího kupujícího.

Focení nemovitosti

Kvalitní fotografie je alfa omega úspěšného prodeje. Menší projekty fotíme vlastní zrcadlovkou Canon, na větší projekty využíváme služby ověřených profesionálů, kteří se specializují na focení interiérů pro prodejní účely. 

Půdorysy

Nákres půdorysu je při inzerci nemovitosti velká přidaná hodnota. Zájemci si vytvoří představu o vnitřních dispozicích, průchozích/neprůchozích pokojích, orientaci oken, využití sousedních místností. Na prohlídku už pak přicházejí převážně ti, kterým dispozice vyhovují a mají o nemovitost skutečný zájem.  

3D vizualizace 

Využíváme nejmodernější technologie, které jsou skvělým marketingovým nástrojem pro inzerci. Získáváte tím pozornost potenciální kupce/nájemce a u vašeho inzerátu stráví více času. Na prohlídku přichází zájemce většinou již rozhodnutý a během návštěvy se řeší převážně podmínky prodeje/pronájmu. 

Právní servis

K naší práci využíváme služeb ověřených profesionálů jako např. AK Mgr. Dubanské, která působí v oblasti realitního práva více než 13 let a má bohaté zkušenosti s převody nemovitostí všeho druhu. 

 

Právní servis
Hypotecní

Finanční poradenství

Pokud přemýšlíte jak investovat vaše finanční prostředky z prodané nemovitosti, nebo uvažujete o koupi jiné nemovitosti, poradíme Vám.

Nepostradatelnou součástí našeho týmu je Markéta. Ve financích se zaměřuje především na komplexnost, jejím nejdůležitějším cílem je pomáhat lidem a vést je k finanční nezávislosti, budovat jim aktiva a zbavovat je pasiv. Jejím mottem je ,,Podpisem smlouvy spolupráce nekončí, ale naopak začíná" - protože věří v dlouhodobou spolupráci a budování důvěry mezi klientem a poradcem.

 

marketa.JPG

Design interiérů

Chcete prodat nebo pronajmout co nejlépe? Kupujete nemovitost k renovaci? Pomůžeme Vám vytvořit domov snů. Spolupracujeme s ateliérem designerů, kteří pomohou navrhnout a zrealizovat částečnou rekonstrukci nebo kompletní přestavbu vaší nemovitosti. 

Správně navržená kompozice, nastavení barev a znalost ergonomie zaručí, že vás domov bude skutečně funkční, útulný a pohodlný - prostě dokonalý. 

Interier1.jpg
Návrhář interiérů v práci
interior-1753743.jpg
Navržený Living Room
Design
bottom of page